Ga naar de inhoud

Try-out voor fanfarekampioenschappen in Damstee - Middelstum Info

Menu overslaan
Menu
Menu overslaan
Menu

Try-out voor fanfarekampioenschappen in Damstee

Op 30 maart om 17:00 uur stelt fanfare Concordia uit Middelstum iedereen in de gelegenheid het voor de Open Nederlandse Fanfare Kampioenschappen verplichte werk The Lords of Masmine te beluisteren in GKV De Damstee te Middelstum.


Op zaterdag 5 april vinden in de Lawei te Drachten de Open Nederlandse Fanfarekampioenschappen plaats. In het kort: elke divisie speelt een verplicht werk dat wordt beoordeeld door een vakjury. De winnaar mag zich een jaar lang kampioen noemen binnen zijn eigen divisie.

Ook fanfare Concordia neemt dit jaar weer deel in de eerste divisie. Op de lessenaar staat het werk The Lords of Masmine van de Belgische componist Jan van der Roost. Onder leiding van dirigent Richard Visser is het orkest al vanaf het begin van dit jaar aan het werk met deze fraaie en toegankelijke compositie die ook voor de luisteraar veel te bieden heeft. Nu het bijna zover is, is het tijd het werk ook voor publiek uit te voeren.

Nieuwsgierig? We zien u graag op 30 maart in De Damstee, Boerdamsterweg 8a in Middelstum. De toegang is gratis. De try-out begint om 17:00 uur, de zaal gaat open om 16:45 uur. Uiteraard bent u op 5 april ook welkom in de Lawei in Drachten. Meer info vindt u op www.onfk.nl.

Bron & foto: Fanfare Concordia Middelstum (24 maart 2025)
© Stichting Middelstum-info
Menu overslaan
Hoofdsponsors van onze website
Terug naar de inhoud