Ga naar de inhoud

Middelstum in blessuretijd onderuit tegen Holwierde - Middelstum Info

Menu overslaan
Menu
Menu overslaan
Menu

Middelstum in blessuretijd onderuit tegen Holwierde

Op een zonovergoten sportpark trof de plaatselijke voetbaltrots vanmiddag Holwierde als tegenstander. In de heenwedstrijd waren de blauwhemden de bezoekers van vandaag volledig de baas op het veld. Vandaag lagen de verhoudingen toch iets anders.

In de eerste helft waren het de bezoekers uit Holwierde die de boventoon voerden op het veld. De ploeg van scheidend trainer Danny Schudde grossierde al voor de theepauze in een groot aantal mogelijkheden en had met de rust zomaar met 0-3 aan de leiding kunnen gaan maar dat gebeurde niet. Middelstum stelde er maar weinig tegenover maar bleef van tegentreffers voor de theepauze bespaard.
Na de theepauze was de strijd wat meer in evenwicht en deed de thuisploeg ook van zich spreken, maar gescoord werd er niet door de mannen van Jaap Danhof. Tot aan de slotminuut bleef het spannend op het sportpark in Middelstum. Alles leek erop dat de ontmoeting met de brilstand op het scorebord zou gaan eindigen, maar diep in blessuretijd besliste Tim Visscher alsnog het duel in het voordeel van de bezoekers door met een hard schot doelman Emiel Douma onder de lat bij de blauwhemden te passeren 0-1. De overwinning voor Holwierde was gezien het spelbeeld van de hele wedstrijd wel verdiend al waren de druiven voor thuisploeg Middelstum er niet minder zuur om.

Komende zaterdag gaat Middelstum op bezoek bij Noordwolde. Een week later op zaterdag 15 maart is de eerstvolgende thuiswedstrijd tegen NEC Delfzijl.
 
Middelstum – Holwierde 0-1 (0-0): 0-1 Visscher (90+3)

Bron: Sportredactie Middelstum-info (1 maart 2025) foto’s Jaap van der Laan
© Stichting Middelstum-info
Menu overslaan
Hoofdsponsors van onze website
Terug naar de inhoud