Naar Archief 2016                                                                                                Naar Archief 2015

Dorpsvisie toekomst Middelstum.

Afgelopen Zaterdag presenteerde Stichting Dorpsbelangen Middelstum(SDM) de nieuwe Dorpsvisie 2016-2020 aan de bewoners van Middelstum. Tijdens een inloop in Vita Nova was er de gelegenheid met elkaar en de bestuursleden van SDM van gedachten te wisselen over de toekomst van ons dorp.

20042016SDM-Dorpsvisie

Voor het samenstellen van de dorpsvisie heeft SDM inwoners en andere belanghebbenden gevraagd naar wat zij belangrijk vinden voor ons dorp. Nu is het aan SDM om samen met vrijwilligers en verenigingen uit het dorp de plannen en acties uit de dorpsvisie om te zetten naar uit te voeren projecten.

Waar SDM in ieder geval dit jaar nog mee aan de slag gaat is Bloeiend Middelstum, het verfraaien van het centrum van het dorp met kleurrijke bloemen in lantaarnpalen, bloembakken en hanging baskets. Ook wordt er binnenkort een informatie-avond georganiseerd om de mogelijkheden voor een energie coƶperatie te onderzoeken.

Voor de volledige tekst van de dorpsvisie verwijzen wij u graag naar de website van SDM.

Bron & foto: Dorpsbelangen Middelstum (19 april 2016)