Kermis en braderie in Middelstum.

Deze week strijkt de kermis weer neer in Middelstum. Wat vliegt de tijd. Vanaf woensdag 7 juni kunnen de kinderen uit ons dorp zich weer vermaken op de jaarlijkse kermis. Er is voor iedereen wel iets op deze kermis te doen wat men leuk zal vinden. De kermis opent woensdag 7 juni om 16.00 en draait t/m zaterdag 10 juni. De Vereniging Voor Volksvermaken Middelstum heeft weer haar uiterste best gedaan om er een aantal leuke dagen van te maken in ons dorp.

06062017 Kermis Braderie

Donderdag 8 juni om 14.00 uur zal er in het centrum van het dorp een braderie gehouden worden. Middenstanders uit ons dorp maar ook daarbuiten proberen hun waar daar aan de man/vrouw te brengen. Nu maar hopen dat het weer ook een beetje mee gaat werken deze dagen. De vooruitzichten beloven niet veel goeds, maar als zo vaak zitten onze weermannen/vrouwen er ook wel eens naast met hun weersvoorspellingen. De Vereniging Voor Volksvermaken wenst u een aantal leuke en gezellige dagen toe.

Bron & foto: Team Middelstum-info (6 juni 2017)