Naar Archief 2016                                                                                                Naar Archief 2015

Loppersum op de kaart!

De site van Gemeente Loppersum is volop in ontwikkeling: de nieuwste ontwikkeling is het plaatsten van overzichtskaarten. De eerste kaart die ontwikkeld is, geeft een overzicht van alle monumenten in onze gemeente, die meedoen aan Open Monumentendag 2015.

02092015deelnemersmonumentendag

Schermafdruk van de deelnemers aan monumentendag 2015.

Open Monumentendag wordt gehouden op 12 september a.s., van 10:00-17:00 uur (sommige locaties zijn ook zondag geopend). U kunt de kaart vinden op: www.loppersum.nl/openmonumentendag2015.

Op de kaart staan in het gebied van onze gemeente blauwe vlaggetjes: klikt u hier op, dan verschijnt de locatie in beeld, inclusief het adres (en soms afwijkende openingstijden). Klikt u op de + en – linksboven in het kaartje, dan kunt u inzoomen op een bepaald gebied of dorp.

Bron & afbeelding: Gemeente Loppersum (2 september 2015)